Virtuálne prehliadky a tvorba panorám

Virtuálna prehliadka virtuálna prezentácia virtuálne foto Banská Bystrica

360 panoramatický pohľad - panoramatické úkážky

Neobmedzujte sa na možnosti jednej fotografie. Vytvorením panoramatického snímku pre vás zachytíte oveľa viac. Následne s takéhoto snímku vytvoríme virtuálnu prezentáciu.
Panoramatické fotografie majú svoje neprekonateľné čaro. Dá sa do nich totiž zaznamenať oveľa viac priestoru, ako do jedinej fotky. Panoramatická fotografia je zloženinou viac fotografií z jedinej pozície, ale v inom smere pohľadu. Z viacerých fotografií vytvoríme kompletnú snímku okolia alebo väčšiu časť obrazu, ktorý sa už do jediného záberu nezmestil.
Zaoberáme sa tvorbou panoramatických fotografií a komplexných virtuálnych prehliadok interiérov alebo exteriérov.
Na mieru vám vytvoríme virtuálnu prezentáciu akéhokoľvek priestoru Vášho napr. hotela, baru, reštaurácie, bytu, firmy, zámku, záhrady v maximálnom zornom uhle 360 stupňov.
Dnes si už moderný zákazník vyberá viac, ako kedykoľvek predtým a porovnáva nielen služby ale i prostredie. Naštylizované fotky prinesú predstavu, virtuálna prehliadka ukáže realitu a dodá čaro. Zákazníci sa teraz budú môcť poprechádzať Vašimi priestormi priamo na Vašej internetovej stránke a ihneď získajú dokonalý obraz.
Využitie: hotely, penzióny, mestá, dediny, reštaurácie, športové zariadenia, fitnes, golfové kluby, aquaparky, divadlá, múzeá, pamiatky, realitné kancelárie, obchody, predajne, turistické ciele, sociálne a zdravotné zariadenia, priemysel, strojárenstvo, dizajnérske a interiérové firmy, stavebné firmy, developeri, kongresové centrá, výstavy.

Technické údaje: vysoká kvalita, zobrazenie na celú obrazovku, prehrávače - java, flash, quicktime, optimalizácia virtuálnej prehliadky, interaktívne mapy, prechod medzi virtuálnymi prehliadkami, pôdorys spolu s uhlom pohľadu, priame prepojenie na web stránky
Cenník:
Vytvorenie jednej panorámy 360°     32,00 € s DPH
Pospájanie panorám do virtuálnej prehliadky     0,00 € s DPH
Verzia virtuálnej prehliadky pre web     0,00 € s DPH
Offline verzia virtuálnej prehliadky na CD     0,00 € s DPH
Cestovné náklady účtujem v sume     0,2 EUR/km s DPH

Cena prehliadky sa môže zvýšiť prípadnou výrobou mapky, vložením hudby atď.
Pri rozsiahlych prehliadkach je možnosť zľavy